Zdrada w TarocieTemat najczęściej poruszany i pytanie najczęściej zadawane kartom  i temat rzeka-niestety. I zapewne nie zamknie się to w jednym wpisie.
Zacznijmy od tego - moim zdaniem osoby zaczynające naukę kart, powinny unikać takich pytan aby nie narobić sobie bałaganu w głowie gdyż to trudna sprawa, nawet dla bardzo doswiadczonych wrózek. obic Czasem zrade w układzie widac jak na dloni, czasem trzeba inaczej zadac pytanie, zrobic osobny uklad. I nie mozna z jednej karty odrazu tego wnioskować, aczkolwiek mi nieraz wystarczyły 2-3 karty - ale pytanie musi zostać odpowiednio zadane i juz musimy swoje karty znac - i swoje emocje( o tym w kolejnych notkach:).
 Sposób zadania pytania takze jest wazny,bo mozna pytac tak "Czy on mnie zdradza"/czy ma inną? lub bardziej w pozytywie "Czy on jest mi wierny i oddany?"  inaczej odpowiadac będzie np Arkan III na to pytanie, w pierwszym przypadku może sugerować zdradę, w drugim powie nam ze jesteśmy Cesarzową swojego partnera,i jest nam całkowicie oddany. No, ale tylko jedna karta,niestety zależne jest co będzie obok żeby odczytać historie. Powyższy problem z wyborem pytania możemy ominąć pytając np w taki sposób: " Jak wyglądają kontakty mojego partnera z innymi kobietami?". Często nie musimy pytać o zdradę, analizujemy związek i czyjeś uczucia i tam porostu widać te przykre grupy kart i nieszczere karty w czyichś uczuciach, np w rozkładzie partnerskim, co później mogą potwierdzić kolejne karty.


Postaram się wymienić grupę kart które towarzysza przy zdradzie - jednak musicie pamiętać, ze obecność tyko jednej z nich to zbyt mało by od razu kogoś osądzić, potrzebny jest cały rozkład. Jednak może to być pomocne. Znam osoby, które odpowiadają sobie na pytania tylko jedną kartą i nawet im to wychodzi. Myślę ze jak napiszę więcej na ten temat w przyszłości, złoży się to w całość i będzie można z tego śmiało korzystać.
Generalnie trzeba zacząć od kart nieszczerości, wiadomo ze w takich kryje się zdrada lub skłonność do niej.
Kilka przykładów:
6 mieczy + cesarzowa/Q kijów = wyjazd do innej kobiety, jezeli dodamy tu np 6 monet albo asa mozna nawet mowic o placeniu jej.
Słońce i np 8/6/4 kijów, Koło fortuny to taki seks przelotny - wspólny weekend z kimś.
Gdy pytamy o jego kontakty z kobietami lub co robił podczas wyjazdu i wyciągamy np kochankow,dwa puchary(np w towarzystwie karty kobiecej) tez mozemy brac zdradę pod uwage,zwlaszcza kiedy karty otoczone są mieczowymi(5,7).
2 puchary(albo karta kobieca)+6kijow + 8 pucharów - "zdobył"-zaiczył i porzucił.
Idiomów można wymieniać wiele... ale te często się sprawdziły.

Klejono;

Czy on zdradza? jakie ma zycie seksualne?:
 Głupiec - nie traktuje nikogo poważnie, życie to zabawa, kobiety tez mogą byc zabawą. Pytając o zdrade, Glupiec nie musi mowic ze w tej chwili jestesmy zdradzone - ale jasno daje do zrozumienia, że facet jest podatny i bawi się życiem; popropostu może być słabym frajerem który straci głowę bo zobaczy biust i nie będzie myślal o konsekwencjach. Przy np 3 mieczy zachowanie Głupca może nas mocno zranić.

Mag - nie musi zdradać, ale to bajerant, moze flirtować z innymi kobietami dla samego sportu. I powtarzam - karty towarzyszące pokażą nam na czym to polega. Przy królowej mieczy i 8pucharach będzie to np internetowy flirt lub smso'wy. Gorzej sprawa będzie wyglądała jeżeli koło maga pojawi się Kapłanka,za nią  Diabeł,2 puchary i np 7 mieczy...

Kapłanka Cesarzowa- mówi się ze przy obecności tych dwóch musimy uważać, pytając o zdradę mogą pokazywać inną kobietę. Podobnie jak - Krolowa Monet, pucharów i Królowa Kijów(!). 
Cesarz - sam w sobie powinien być wierny(chyba ze jak wspominalam wystąpi w towarzystwie nieprzychylnych tematowi kart)
Papież - ma swoje morały, jest prawy i uczciwy. To typ faceta który głosno gani innych za zdradę, będzie mowić "jak tak mozna?! "to trzeba wytępic" "za takie cos nalezy się kara", a tym czasem nie bierze pod uwagę ze i jemu może się przytrafić - będzie wtedy wypierał z siebie to zdarzenie, wyrzuty sumienia i morały będą mu nakazywać by o tym zapomnieć. Papież może starać się nie powtórzyć owego błędu, i bardzo go kamuflować ze względu na wychowanie lub religie(nie zapominajmy ze z kartą tą wiąże się chrześcijaństwo, a ono nakazuje nam monogamię. Niestety to, że ktoś jest katolikiem nie gwarantuje nam, że nie zgrzeszy:)Bo Papież z założenia jest uczciwy i on chce taki być, porpostu nie zawsze wychodzi...To ta tzw druga strona Papieza. Na szczęście jeżeli ktoś wyciąga tylko po jednej karcie i nie będzie patrzył na cały rozkład, może uznać go za wiernego.
Kochankowie - przy prw pytaniu "czy zdradził" musimy uwazac..
Rydwan - tu konieczne są dodatkowe karty by upewnić się, ze nie ma mowy o wyjazdach do kobiet, o seksie w aucie.
Moc - to też seks.
Pustelnik - on nie zdradza, to może być też facet, który zdradził i teraz odsuwa się od "złego" stylu życia. Zadowoli się sam.
Koło Fortuny - moze mówić o możliwosci zdrady z przypadku - nie planowana, bez premedytacji, nagły impuls, działanie pod wpływem chwili z przypadkowo napotkaną osobą.
Sprawiedliwość - Nigdy nie spotkałam się ze zdradą przy doświadczeniu z tą kartą.
Wisielec - raczej nie. Chyba ze obok będzie karta kobiety,wtedy trzeba zastanowić się czy oby ktoś nie odsuwa się od nas przez inną, nie przywiązuje do niej. Jednak wisielec częściej jest obserwatorem. Może sobie iśc na striptiz, obejrzeć seks kamere, parzeć na kobiety...
Śmierć - bez karty obok nie daje jasnej odpowiedzi.
Umiarkowanie- samo w sobie bez sąsiedztwa 'nieprzyjaznych' kart  nie zdradza z założenia, Ale może pokazać seks lub kontakt z inną jeżeli pojawi się taka karta, jednak Umiarkowanie bardzo rzadko towarzyszy w rozkładach gdzie czai się zdrada.
Diabeł - tu miejmy się na baczności. Diabeł to manipulant i potrafi nieźle nakłamać i okręcić nas wokół palca. Nie musi odrazu uprawiać seksu(co może przyjsc z czasem) ale on zabawia się kobietami. Karta może wskazywać na seksoholika.Jest bardzo trudna w tym temacie, bo przy pytaniu o wierność moze pokazywać ze ktos jest tak od nas chorobliwie uzależniony, że nie ma mowy o innej kobiecie - dlatego znow potrzeba kart sąsiednich. Jednak diabeł zawsze swoje ma za uszami...
Wieża - z kartami kobiecymi(!!!) i kartami oszustwa ostry, szybki seks, pęknięcie prezerwatywy, niekontrolowany wytrysk podczas zdrady.
Gwiazda - Nie. Chyba ze to mężczyzna zadaje pytanie i pyta o wiernośc partnerki(dlatego o tym będzie inny wpis:) Przy gwiezdzie mozna mieć do czynienia z ekshibicjonizmem jeżeli pytamy o czyjeś preferencje albo jego seksualne życie, pokazywanie się na seks kamerach na czatach itp
Księżyc - tu też trzeba uważać. Księzyc to kłamstwa, nocne schadzki
Słońce - przelotny seks
Sąd - zwykle nie, ale w tym przypadku ważna jest ikonografia naszej karty.
Świat - to burdele, ststriptizy, utrzymywanie kontaktów z wieloma kobietami, zdrada na wyjeździe - i tu trzeba dobrać karty, bo osobnik w tej sytuacji może tylko jak szalony np wypisywać smsy, oglądać zdjęcia - chodzić na striptiz ale nie musi korzystać indywidualnie z usług w takich miejscach. Świat z Diabłem to będzie już większy pewnik takiego stylu życia


inne karty towarzyszące zdradom z Małych Arkanów(prosze pamietać o tym co je otacza, zakładamy, że żeńskie karty albo karty:

5 mieczy i 7 mieczy mowia o nieszczerosci, oszustwie, wykorzystaniu i tez czesto towarzyszą przy zdradzie - i tu pojawia się kwestia przeczytania kolejnych kart, bo nie musimy miec doczynienia z seksem, moze chodzic o same randki lub ukrywanie internetowej kochanki albo kolezanki z którą jeszcze do niczego nie doszlo.To karty które najczęściej pokazują się w rozkładach towarzysząc innym kartom, tam gdzie wisi nad nami zdrada  razem z 3ką mieczy.
as kijów, 6 kijów,  8 kijów, 2 puchary, 3 puchary, 2 monet + Cesarzowa(niezdecydowanie pomiędzy dwiema np) - w odopowiednich grupach i negatywnie sformowanym pytaniu mogą mówić o zdradzie.
Królowa Pucharów może być kochanką, taką dobrą przyjaciółką, do przytulania i pocieszania; Królowa Kijów to typowa dziwka, do niej on mógł iśc tylko po seks.
Królowa mieczy - zdradzona kobieta, lub jeśli delikwent żonę zdradził, a tamtą porzucił(wykorzystał, oszukał itp) to ta karta może pokazywać tą osobę - smutną, oszukaną. Jednak a karta tsama w sobie nigdy nie będzie mowiła o seksie ani o zdradach.
Król kijów i Rycerz kijów - na nich trzeba uważać. Podobnie jak na Rycerza mieczy. To mogą być panowie którzy przejazdem/na wyjezdzie zaliczą kobietę i potraktują ją przelotnie - i nie musi kończyc się na jednej. Król kijów jest juz bardziej stały(ale uwielbia seks!), jednak ci oboje rycerze to mogą być bawidamki. Paż mieczy lubi sobie popisać z kobietami, porozmawiać i popisywać się.
7 pucharów  - kochliwy może być. Facet, który lubi iluzję, flirtuje z wieloma niekoniecznie nawet pamiętając ich imiona. Karta nieraz opisuje  internetowych podrywaczy,hurtem zbierających kobiety do swojej kolekcji  i cyberkochanków. Tutaj naszczęscie nie musi nigdy dojśc do stosunku, może skończyć się na wyobraźni.
5 pucharów z kolei pokazuje wyrzuty sumienia po zdradzie - podobnie jak 9 mieczy.
Diabeł/Księżyc +7 mieczy + 6 puharów + Królowa/Cesarzowa... potajemne spotkania z kobietą, prawdopodobnie byłą kochanką lub byłą partnerką.

Komentarze

 1. Dzień dobry. Zrobiłam rozkład na wierność byłego partnera. Proszę o jego interpretację. próbowałam sama scharakteryzować wynik kart, ale wszystkich nie ma w Pani opisie. Wiem, iż zadałam kartą pytanie o byłego, ale on źle mnie traktował, przed poznaniem mnie bardzo źle prowadził się. Chcę poznać prawdę co do jego wierności, gdy był ze mną. Wyciągnęłam 10 następujących kart:
  1. Wisielec
  2. Księżyc (odwrócony)
  3. As różdżki (odwrócony)
  4. Koło fortuny
  5. Walet różdżki (odwrócony)
  6. Najwyższa Kapłanka (odwrócona)
  7. Królowa Pentagramy
  8. Rydwan
  9. Król Pentagramy
  10. II Różdźki
  Proszę Panią o interpretację powyższego rozkładu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastosowałam rozkład na 10 kart: http://tarotmojapasja.blogspot.com/2010/10/czy-zdradzi.html

  OdpowiedzUsuń
 3. a jak interpretujesz odwrócenie się kart, jak się "umówiłas" z nimi??

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry. Odwrócone karty interpretuję jako negatywne, np. Księżyc odwrócony oznacza, że były był zakłamany, oszukiwał, manipulował, udawał przed innymi innego, niż był w rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 5. witam, jesli chodzi o karte wisielca w przypatkach z jakimi mialam doczynienie oznaczala zdrade.takie zawieszenie miedzy dwoma kobietami, koniecznosc wyboru

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam. Zrobiłam rozkład na wierność męża. Zaszłam pytanie: Czy mnie zdradził? Od długiego czasu moja intuicja podpowiada mi, że tak...
  Karta 1: Diabeł
  2: król monet
  3: koło fortuny
  4: śmierć

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Tęsknota w Tarocie. Które karty "tęsknią" ?

Tarotowe Królowe w pigułce I. Królowa Buław